skip to Main Content

Bize Ulaşın
Dilerseniz aşağıdaki form aracılığı ile bize iletmek
istediklerinizi iletebilirsiniz.

Sizi Bekliyoruz
Siz değerli müşterilerimize kapımız
Pazartesi – Cuma 08:00-18:00
saatleri arasında açık.

Cumhuriyet Cad. Pak Apt.
No:30/1 Elmadağ, Taksim
İstanbul/Türkiye

0212 2329313
0212 3550728

Kroki & Yol Tarifi
Genel Müdürlük Ofisimize Ulaşım İçin Yol Tarifi

İGD Taksim Ofisimize Toplu Taşıma ile Geliş:

1. Metro ile İGD Taksim Ofisine Erişim:

Yenikapı – Hacıosman arasında çalışan Metro ile gelebilirsiniz. Metro’dan Taksim Durağı’nda indikten sonra Gezi Parkı çıkışından çıkış yaptıktan sonra Harbiye yönüne doğru yürüdüğünüzde Divan Oteli’ni göreceksiniz. Divan Oteli’ni Harbiye yönünde 10m kadar geçtiğinizde İGD Taksim Ofisi’nin bulunduğu Pak Apartmanı’nı görebilirsiniz. Ön cepheden bakıldığında binamızın alt katında Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Taksim Şubesi’ni göreceksiniz.

2. Otobüs ile İGD Taksim Ofisine Erişim:

Mecidiyeköy – Taksim yönünde çalışan İETT otobüsleri ile geldiğinizde İstanbul Radyo Evi’ni geçtikten sonra Elmadağ Otobüs Durağı’nda inmelisiniz. İndiğiniz duraktan yolun karşısına geçtikten sonra Taksim yönüne doğru ilerlediğinizde İGD Taksim Ofisi’nin bulunduğu Pak Apartmanı’nı görebilirsiniz. Ön cepheden bakıldığında binamızın alt katında Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Taksim Şubesi’ni göreceksiniz.

Şişhane – Şişli yönünde çalışan İETT otobüsleri ile geldiğinizde Taksim Meydanı ve Divan Oteli’ni geçtikten sonraki ilk durak Elmadağ Otobüs Durağı’dır. Bu durakta indikten sonra Taksim yönüne doğru ilerlediğinizde İGD Taksim Ofisi’nin bulunduğu Pak Apartmanı’nı görebilirsiniz. Ön cepheden bakıldığında binamızın alt katında Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Taksim Şubesi’ni göreceksiniz.

Beşiktaş – Taksim yönünde çalışan İETT otobüsleri ile veya dolmuşları ile geldiğinizde Taksim Meydanı’nda indikten sonra Harbiye yönüne doğru yürümeniz gerekmektedir. Gezi Parkı’nı geçtikten sonra Harbiye yönüne doğru yürüdüğünüzde Divan Oteli’ni göreceksiniz. Divan Oteli’ni Harbiye yönünde 10m kadar geçtiğinizde İGD Taksim Ofisi’nin bulunduğu Pak Apartmanı’nı görebilirsiniz. Ön cepheden bakıldığında binamızın alt katında Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Taksim Şubesi’ni göreceksiniz.

İGD Taksim Ofisimize Araç ile Geliş:

1. Mecidiyeköy – Taksim Yönünden Araç ile Geldiğinizde:

Taksim Meydanı’nın etrafından dönerek araç yönünüzü Mecidiyeköy’e çevirmeniz gerekiyor. Meydanı geçtikten sonra Harbiye’ye doğru ilerlerken Gezi Parkı’nı geçtikten sonra Divan Oteli’ni göreceksiniz. Divan Oteli’nin altında İsPark bulunmaktadır. Aracınızı buraya parkedebilirsiniz. Otopark’tan çıktıktan sonra Divan Oteli’ni Harbiye yönünde 10m kadar geçtiğinizde İGD Taksim Ofisi’nin bulunduğu Pak Apartmanı’nı görebilirsiniz. Ön cepheden bakıldığında binamızın alt katında Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Taksim Şubesi’ni göreceksiniz.

 

2. Şişhane – Taksim Yönünden Gelirken:

Taksim Meydanı’na gelirken tünele girerek, meydanın altından geçeceksiniz. Tünelin bitimine doğru Beşiktaş-Dolmabahçe ayrımına girerek İnönü Stadı yönünde giderken, sol tarafınızda Hyatt Oteli gördükten ve trafik ışıklarını geçtikten sonra U dönüşü ile Şişli-Harbiye yönüne doğru dönmelisiniz. Bu defa Hyatt Oteli ve sonrasında Divan Oteli sağınızda kalmış olacak. Harbiye’ye doğru ilerlerken Gezi Parkı’nı geçtikten sonra Divan Oteli’ni göreceksiniz. Divan Oteli’nin altında İsPark bulunmaktadır. Aracınızı buraya park edebilirsiniz. Otopark’tan çıktıktan sonra Divan Oteli’ni Harbiye yönünde 10m kadar geçtiğinizde İGD Taksim Ofisi’nin bulunduğu Pak Apartmanı’nı görebilirsiniz. Ön cepheden bakıldığında binamızın alt katında Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Taksim Şubesi’ni göreceksiniz.

3. Beşiktaş – Taksim Yönünden Gelirken:

İnönü Stadı’nı geçerken yolun sağından İTÜ Taşkışla / Hyatt Otel / Ceylan InterContinental Otel yönünde doğru çıkmalısınız. Taksim Gezi Parkı yanına ulaştığınızda Harbiye yönüne doğru giriş yaparken Divan Oteli’ni göreceksiniz. Divan Oteli’nin altında İsPark bulunmaktadır. Aracınızı buraya parkedebilirsiniz. Otopark’tan çıktıktan sonra Divan Oteli’ni Harbiye yönünde 10m kadar geçtiğinizde İGD Taksim Ofisi’nin bulunduğu Pak Apartmanı’nı görebilirsiniz. Ön cepheden bakıldığında binamızın alt katında Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Taksim Şubesi’ni göreceksiniz.

Şubelerimiz
Genel Müdürlüğümüze bağlı, Türkiye’nin 7 Bölgesi’ni
kapsayan 3 Bölge Müdürlüğümüz

Marmara Bölge Müdürlüğü
Cumhuriyet Cad. Pak Apt. No:30/1
Elmadağ Taksim/İstanbul

Harita

blank

Trakya Bölge Müdürlüğü
Kocasinan Mah. Okullar Cad. Ergene Apt. No:16/2
Lüleburgaz/Kırklareli

Harita

blank

Çukurova Bölge Müdürlüğü
Aydınlıkevler Mah. 2004 Sok. No:8/4
Yenişehir/Mersin

Harita

Fatura Bilgilerimiz

Firma Ünvanı İSTANBUL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Adres HARBİYE MAH.CUMHURİYET CAD. NO.30 PAK APT.D.1 ŞİŞLİ/İSTANBUL
Vergi Dairesi Beyoğlu Vd.
Vergi No 481 051 01 30
Ticari Sicil Numarası 584826

Banka Bilgilerimiz

Banka T. Halkbankası A.Ş.
Şube İstanbul, Elmadağ Şubesi
IBAN TR240001200975100010260266
Back To Top
×Close search
Ara