skip to Main Content
2019 Gayrimenkul Piyasası Raporu

2019 Gayrimenkul Piyasası Raporu

2010 yılından bu yana büyük bir heyecanla hazırladığımız ve sizlerle paylaştığımız “Gayrimenkul Piyasası Raporu”nu sizlerle 2019 yılı için de paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 2019 yılı Gayrimenkul Piyasası Raporu’muzda Türkiye’nin gayrimenkul piyasasındaki trendleri 35 yılı aşkın bir süreci kapsayan satış verileriyle yorumluyoruz. Türkiye konut piyasasındaki satışlar, mevsim ve tatil etkilerinden arındırdığımızda gazete manşetlerindeki rakamlar gerçekten aynı şeyleri mi söylüyor? Yeni konutların satışları ile ikinci el konutların satış sayılarını grafiklerle hazırladık. İpotekli konut satışlarında trend ne yönde? Konutların birim fiyatları artıyor ama hangi şehir enflasyona karşı kendini korudu? Döviz yatırımı, konut yatırımına rakip olabilir mi? Bu ve onlarca sorunun yanıtını raporumuzda bulabilirsiniz.

Raporumuzu indirmek için BU LİNKE giderek bilgilerinizi paylaşmanızı istiyoruz. Yıl içinde düzenlediğimiz raporlardan ilk siz haberdar olacaksınız

 

Celal Erdoğdu

İTÜ Mimarlık Fakültesi'nden Şehir Plancısı olarak mezun olduktan sonra yüksek lisansımı MBA üzerine tamamladım. Gayrimenkul değerleme lisanslarımı; Türkiye'de SPK'dan ve Birleşik Krallıkta RICS'ten aldım. Gayrimenkul alanında yazılı ve görsel içerikler üretiyor, bu alanla ilgili olanların bilgi düzeyine katkıda bulunmaya çalışıyorum.

Bu yazıda 4 yorum var
 1. Sizi ilgi ile takip ediyorum.
  Whatsapp ve Telegram gruplarında paylaşımlarınızı ve hesaplarını paylaşıyorum.
  Rapor için elinize sağlık

  1. Merhaba Elif Hanım,
   Gayrimenkul piyasası raporlarımız ücretsizdir. Sayfa altındaki formu doldurup kaydolduğunuzda, mailinize raporun linki ulaşacaktır.
   İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
×Close search
Ara