skip to Main Content

İlgilendiğiniz danışmanlık hizmetini aşağıdan seçerek, ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Proje geliştirme, satın alma, en iyi kullanım ve yatırım alternatifleri değerlendirmeleri yani gayrimenkul danışmanlığı konusunda maliklere, kullanıcılara, kamu otoritelerine ve yatırımcılara geniş çapta gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmetleri

İGD uzman ve deneyimli kadrosu gayrimenkul piyasasına özel analizler yaparak “özel gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri” sunmaktadır. Güvenilir yatırımlar yapmak isteyen veya yatırımlarını doğru şekilde yönetmek isteyen yatırımcılara gayrimenkul getiri analizleri yapmakta ve gayrimenkul yatırımının verimliliğini raporlamaktayız. Yatırım için hazırlanmış olan bu raporlar sayesinde gayrimenkul yatırımlarını ve portföyünü yönetmek mümkün hale gelmekte. İGD’nin sağladığı gayrimenkul özel danışmanlık hizmetleri, bireysel yatırımcılar, kurumsal yatırımcılar, inşaat şirketleri, proje geliştiriciler, kredi kuruluşları ve yatırımcılar kullanmaktadır.

İster yerel ister bölgesel bir yatırımcı olun, İGD kurumsal hedeflerinize uygun bir gayrimenkul planı geliştirmenizde size yardımcı olacaktır.

İGD’nin gayrimenkul strateji oluşturma hizmeti aşağıdaki başlıklardan oluşur:

  • Gayrimenkul yatırımı için konum (lokasyon) kararlarının verilmesi
  • Uygun gayrimenkul türüne karar verilmesi
  • Finansal yatırım araçlarıyla gayrimenkul yatırımının karşılaştırılması
  • Yatırım sepeti hazırlanması
  • Yatırım sepeti gayrimenkul tür dağılımı optimizasyonu
  • Yatırım portföyündeki veya portföye alınacak gayrimenkulün fiziksel özelliklerinin incelenmesi

İGD, yatırım yapılacak veya yatırım yapılmış olan gayrimenkuller için gerekli olan tüm incelemeleri yapar. Yapılan bu incelemeler neticesinde karar verilmesi aşamasında “karar verilmekte zorlanılan” tüm noktalar sayısal açıklamalar ve piyasa beklentileri ile irdelenmiş olur. Bu danışmanlık hizmeti; risk-getiri dengesini gözeten optimum borç-özkaynak bileşeni için vergi uygulamalarını da hesaba katan bir danışmanlık hizmeti olacaktır.

Merak Ettikleriniz İçin

Merak ettikleriniz için sayfamızın üstünde bulunan “arama çubuğuna” sorularınızı yazabilirsiniz. SSS bölümünde merak edilen birçok soruyu cevapladık. Gayrimenkul değerlemesi alanında hizmet veren firmamızdan, değerleme hizmeti almak veya sorularınızı sormak için bizi 0212.2329313 numaralı telefonumuzdan aramanız yeterli. Müşteri hizmetlerimiz sizi doğru şekilde yönlendirip, hizmetlerimiz hakkında bilgilendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
×Close search
Ara