1. Otel Değerleme & Fizibilite

  Otel Değerleme & Fizibilite
 2. Yatırım Danışmanlığı

  Yatırım Danışmanlığı
 3. Fizibilite Çalışmaları

  Fizibilite Çalışmaları
 4. Makine & Gemi Değerleme

  Makine & Gemi Değerleme
 5. Gayrimenkul Değerleme

  Gayrimenkul Değerleme
Online Destek

İlk Sizin Haberiniz Olsun
İlk Sizin Haberiniz Olsun
E-posta adresinizi kaydederek, IGD’nin hazırladığı bültenlerden ve düzenli bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz. Güncel hazırlanmış raporlar ilk size ulaşsın.
Referanslar
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

İstanbul Gayrimenkul Değerleme & Danışmanlık A.Ş.

Gayrimenkul Değerleme ve Fizibilite Uzmanı

İGD (İstanbul Gayrimenkul Değerleme), gayrimenkul değerleme, makina değerleme ve özellikle otel fizibilite çalışmaları yapmak üzere 2005 yılında bankacılık ve gayrimenkul sektöründeki deneyimleri bir araya getirmiştir.

Gayrimenkul değerleme sektörünü düzenleyen iki kamu otoritesi olan Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler Listesi’nde (SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Şirketi) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) Bankalara Değerleme Hizmeti Vermeye Yetkili Kuruluşlar Listesi’nde (BDDK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Şirketi) yer almaktadır.

İGD, gayrimenkul değerleme, otel fizibilite ve makina değerleme alanı da dahil olmak üzere Kalite Yönetim Sistemi’ni ISO 9001:2008 standardını temel almıştır. İGD, 1828 yılından bugüne “Kalite” alanında faaliyet gösteren dünyanın en saygın kuruluşlarından biri olan Bureau Veritas tarafından; kaliteye, denetime, eğitime ve kurumsallığa verdiği önemi “Kalite Yönetim Sertifikası” ile belgelemektedir. Bu sayede gayrimenkul ekspertiz raporu, makina ekspertiz raporu ve otel yatırım fizibilite raporu alanında hazırlamış olduğu tüm ekspertiz raporları bu kalite standardına bağlı olarak hazırlanmaktadır.

Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

İGD, gayrimenkul değerleme, makina değerleme ve otel fizibilitesi alanlarında tüm Türkiye’yi çalışma alanına dahil etmiştir. SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı ve Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı olmak üzere 100’ü aşkın deneyimli uzmandan oluşan etkin bir eksper ağına sahiptir. Farklı disiplinlerden oluşan ekibimizle (SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı, Makina Değerleme Uzmanı, Otel Fizibilite Uzmanı, Otel Değerleme Uzmanı bazıları) geniş yerel pazar bilgisini kullanarak yüksek kalitede gayrimenkul ekspertizi, makine ekspertizi ve otel ekspertizi hizmetleri sunmaktayız.

Bugün Türkiye’nin büyük firmaları, bankalar ve finansman kuruluşları, özenli, sorumlu ve etik yaklaşımlarımız nedeniyle İGD ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Gayrimenkul Ekspertiz ve Fizibilite Uzmanlıkları

Uzmanlığımız konut ekspertizi, otel ekspertizi, otel fizibilitesi, fabrika ekspertizi, makina ekspertizi, dükkan ekspertizi, benzin istasyonu ekspertizi (akaryakıt istasyonu ekspertizi), liman değerlemesi, otel değerlemesi, makine değerlemesi, en etkin ve en verimli gayrimenkul yatırım analizi gibi kompleks çalışmalara uzanmaktadır.

Neler Yapıyoruz ?

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm

Son zamanlarda güncel olan Kentsel Dönüşüm konusunda İGD tüm maliklere yönelik ekspertiz raporları hazırlıyor.
Fizibilite Çalışmaları

Fizibilite Çalışmaları

Otel fizibilitesi, turizm yatırımları öncesinde muhtemel zararların önüne geçebilmektedir. İGD uzmanları, otel fizibilite raporu hazırlamaktadır.