skip to Main Content
Menü
0212 2329313 ekspertiz@igd.com.tr   GDYS  BİZ   

Gayrimenkul Değerleme Raporu Örneği

Gayrimenkul değerleme raporu örneği, öncelikle nerelerde kullanılır bunu ifade etmekte fayda var. Varlıkların yeniden değerlendirilmesinde, finansman kullanımında, birleşmelerde, devralmalarda teminatların değer tespitinde, borçların yeniden yapılandırılmasında, alacakların takas yolu ile azaltılmasında, proje değeri analizlerinde, en iyi ve en yüksek analiz ihtiyaçlarında, gayrimenkul yatırım ortaklıklarının varlık hareketlerinde doğru ve güvenilir gayrimenkul değerleme raporu büyük önem taşımaktadır.

Gayrimenkul Ekspertiz Raporu Örneği

Aşağıda, İGD tarafından sizlere fikir vermesi açısından hazırlanmış bir gayrimenkul değerleme raporu örneği bulacaksınız. Bu format elbette bir SPK formatı ve banka rapor formatı değildir. Sadece sizlere fikir vermek amacıyla hazırlanmış ekspertiz raporu formatıdır.

Ayrıca ücretsiz örnek gayrimenkul değerleme raporu örneği (konut ekspertiz raporu örneği) buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu videoda değerleme raporu örneğini görebilirsiniz. Bu ve diğer videolarımız için İstanbul Değerleme Youtube kanalına abone olmayı unutmayın:

Değerleme

Değerleme konusunda, detaylı bilgilere ulaşmak için gayrimenkul değerleme başlığımızı inceleyebilirsiniz.

Bu yazıda 2 yorum var
  1. merhabalar , 3+1 143 metrekare daire almak istiyorum. rayiç bedeli 300.000/350.000 tl iken banka expertizinin değeri 220.000 tl olarak verilmiştir. expertiz in raporuna nasıl itiraz ederim..

  2. Merhaba İsmail Bey, bir sebebi olabilir. Örneğin sizin mevcutta gördüğünüz alanların hepsi, projede yer almıyor veya hukuken size ait olmayabilir. Bu durumlar, maalesef alıcılar tarafından bilinemiyor. Ancak teknik belediye ve tapu proje incelemeleri ile yerinde yapılan ölçümlerle tespit edilebiliyor. Ciddi değer farklarının genelde sebebi bu ve benzer durumlar olabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top