skip to Main Content
Menü

Bize Hemen Ulaşın
02122329313
ekspertiz@igd.com.tr

Kapsamlı; anlaşılabilir ve gerekçeleri güçlü temellere dayalı raporlar hazırlayabilmek, müşterilerimizin sektörlerine yönelik ön çalışmaları için vazgeçilmezdir. İGD; özen, sorumluluk ve etik ilkelere bağlı sunduğu hizmetleri ile finansal kurumlar, kurumlar ve şahıslar nezdinde güvenilen bir şirket haline gelmiştir.

2005 yılında başlayan hizmetlerinde, Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verir hale gelmiştir. Bu sürekli coğrafi genişleme ve spesifik alanlarda uzmanlaşma gayreti, İGD’yi sektöründe ayrışan bir konuma götürmüştür.

Hizmetler

Hizmetlerimiz

İGD, hazırladığı 100.000’i aşkın rapor içerisinde 2005’ten bu yana dört ana başlık altında hizmetlerini şekillendirmiş ve Bureau Veritas Türkiye tarafından belgelendirme hizmetlerinde uzun yıllardır bu dört konu başlığı altında hizmet süreçlerini oluşturmuş ve denetlemektedir. Bu başlıklar:

  • Gayrimenkul Değerleme
  • Makine Değerleme
  • Otel Değerleme
  • Otel Fizibilite
Diğer uzmanlık alanlarımız, bu hizmetlerin alt ve yan ana başlıkları olarak şekillenmiştir.

Hizmet Anlayışı

Müşterilerimize hizmet sunarken önce ihtiyaçlarını anlayarak güçlü ve savunulabilir raporlamalar sunarken; özen, sorumluluk ve etik ilkelerimiz çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

degerleme-hizmeti

Özen

Değerleme uzmanlarımız, müşterilerimizin varlıklarının değerini etkileyen tüm faktörleri kavrayarak yüksek standartlı bir değer saptamasına odaklanmışlardır. Profesyonel değerleme uzmanlarımız tarafından yapılan özenli araştırmalar, gerekçeleri sağlam bir değerleme için kilit öneme sahiptir.

Sorumluluk

Değerleme uzmanlarımız gerekli teknik donanıma sahip olarak görevlerinin gerektirdiği sorumluluğu her an taşımaya devam etmektedirler. Her bir uzmanımız bağımsız bir bakış açısıyla varlıkların değerini etkileyen unsurların kavranmasına odaklamışlardır.

Etik

Tüm değerleme uzmanlarımız her zaman etik sorumlulukla hareket etmektedir. Herhangi bir çıkar çatışmasına dahil olmak ve/ya profesyonel yükümlülükleri ihlal eden eylem ve durumlardan titizlikle kaçınmak temel ilkelerimizdendir.

Back To Top