skip to Main Content
Menü

Bize Hemen Ulaşın
02122329313
ekspertiz@igd.com.tr

İGD; 2005 yılından bu yana, değerleme (gayrimenkul ekspertizi) ve danışmanlık alanında hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler:

Bunlar hizmetlerimizin ana başlıkları olup, özel hizmetler olarak sunduğumuz hizmetler:

Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz

Müşteri hizmetlerimiz, sizlerin isteklerini dinler ve değerleme hizmetleri hakkında hem mevzuat hem de süreç hakkında bilgi verir. İşin karşılıklı kabulü sonrasında bir sözleşme ile anlaşma kayıt altına alınır ve değerleme süreci başlar. Değerleme talebinin İGD’nin talep sistemine girmesi sonrasında ilgili uzman ve uzmanın kontrolörü iş hakkında bilgi sahibi olur.

Uzmanlarımız Tapu Dairesi, ilgili Belediye ve eğer varsa ilgili kurum incelemelerini tamamlarlar. Gayrimenkulü yerinde görüp, ölçüm ve fotoğraflama işlemlerini gayrimenkulü inceleme sırasında yaparlar. Sonrasında gayrimenkulün çevresi ve bölgede bulunan satılık/kiralık gayrimenkuller hakkında bilgi toplarlar. Gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra raporlama süreci başlar.

Şirketimizin 2005’ten yaptığı tüm işlemler, veritabanında harita üzerinde işlenmektedir. Eklenen bu her işlemin, çalışmasında kaydedilen tüm veriler de yine bu sistem tutulur.

Gayrimenkul alanında profesyonellerden oluşan kadromuzla yapılan işlemler, şirketimizde uyguladığımız Kalite Yönetim Sistemi, SPK ve BDDK yönetmelikleri gereği  kontrol edilmektedir.

Şirketimiz, Türkiye’nin birçok ilinde profesyonel kadrolu personeli hizmet sunmaktadır. Çalıştığımız illeri ve irtibat adreslerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Anlayışı

Müşterilerimize hizmet sunarken önce ihtiyaçlarını anlayarak güçlü ve savunulabilir raporlamalar sunarken; özen, sorumluluk ve etik ilkelerimiz çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

degerleme-hizmeti

Özen

Değerleme uzmanlarımız, müşterilerimizin varlıklarının değerini etkileyen tüm faktörleri kavrayarak yüksek standartlı bir değer saptamasına odaklanmışlardır. Profesyonel değerleme uzmanlarımız tarafından yapılan özenli araştırmalar, gerekçeleri sağlam bir değerleme için kilit öneme sahiptir.

Sorumluluk

Değerleme uzmanlarımız gerekli teknik donanıma sahip olarak görevlerinin gerektirdiği sorumluluğu her an taşımaya devam etmektedirler. Her bir uzmanımız bağımsız bir bakış açısıyla varlıkların değerini etkileyen unsurların kavranmasına odaklamışlardır.

Etik

Tüm değerleme uzmanlarımız her zaman etik sorumlulukla hareket etmektedir. Herhangi bir çıkar çatışmasına dahil olmak ve/ya profesyonel yükümlülükleri ihlal eden eylem ve durumlardan titizlikle kaçınmak temel ilkelerimizdendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu site içeriği TELİF hakkıyla KORUNMAKTADIR!
Back To Top