skip to Main Content
Menü

Boyutları her geçen gün çeşitlenen emlak piyasasında profesyonel gayrimenkul değerleme hizmeti karar alıcılar için vazgeçilmez bir öneme sahip olmaktadır. İGD, gayrimenkul değerleme çalışmalarının tüm süreçlerinde kredi kuruluşlarının, şirketlerin ve kurumsal yatırımcıların teminat alma ve gayrimenkul yatırım kararlarını yüksek hizmet standartlarıyla desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla hazırladığı tüm gayrimenkul değerleme raporları büyük bir özen ve kalite yönetim sürecinden geçmektedir. Bugün ülkemizin saygın firmaları, önde gelen banka ve finansman kuruluşları özenli, sorumlu ve etik yaklaşımlarımız nedeniyle gayrimenkul değerleme hizmetlerinde İGD ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Gayrimenkul Değerleme Nedir

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Ekspertiz alanındaki uzmanlığımız arsa değerleme, tarla değerleme, konut değerleme, ofis değerleme, dükkan değerleme, mağaza değerleme, fabrika değerleme, otel değerleme, benzin istasyonu değerleme ve liman değerleme yanı sıra tesis ve makine gibi diğer varlıkları da içeren karmaşık özel gayrimenkul değerlemeprojelerine uzanmaktadır.

SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanları

Türkiye çapında 100’ü aşkın deneyimli SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, makine değerleme uzmanı, otel değerleme uzmanı, akaryakıt değerleme uzmanı, otel danışmanı, akaryakıt istasyonu danışmanı, makine ekipman danışmanı ve gayrimenkul değerleme uzman yardıcımlarından oluşan etkin bir ağ oluşturduk. Farklı disiplinlerden oluşan ekibimiz geniş yerel pazar bilgisini kullanarak yüksek kalitede gayrimenkul ekspertizive danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Gayrimenkul Değerleme Hizmetlerimiz

Siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, özel çözümler üretebilmek amacıyla aşağıdaki alanlarda yoğunlaştık:

  • Gayrimenkul ekspertizi
  • Ticari gayrimenkul ekspertizi
  • Konut finansmanına yönelik ekspertiz
  • UFRS (Finansal raporlama) için ekspertiz
  • Gayrimenkul geliştirme
  • Sigorta değerine yönelik değerlemesi
  • Portföy değerlemesi
  • Miras paylaşımına yönelik ekspertiz
  • Vergiye konu gayrimenkuller için ekspertiz

İGD’nin gayrimenkul ekspertizi ve gayrimenkul danışmanlığı alanında sunmakta olduğu hizmetlerin ana başlıklarına şu linklerden ulaşabilirsiniz:

Ücretsiz gayrimenkul değerleme teklifi almak için, müşteri hizmetlerimize danışmayı unutmayın. Üstelik İGD, gayrimenkul değerleme e-mail listesine dahil olursanız tüm güncel gayrimenkul haberlerini de takip edebilir ve İGD tarafından hazırlanan gayrimenkul piyasa araştırma raporlarına ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gayrimenkul Değerleme Raporu Örneği

Aşağıda, İGD tarafından sizlere fikir vermesi açısından hazırlanmış bir gayrimenkul değerleme raporu örneği bulacaksınız. Bu format elbette bir SPK formatı ve banka rapor formatı değildir. Sadece sizlere fikir vermek amacıyla hazırlanmış ekspertiz raporu formatıdır. Umarız sizler için faydalı olmuştur.

Ayrıca ücretsiz örnek gayrimenkul değerleme raporunu (konut ekspertiz raporu örneği) buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Back To Top